Home Ce spun beneficiarii proiectului Trusesti: "Un curs interactiv, am invatat totul in moduri placute!"

Trusesti: "Un curs interactiv, am invatat totul in moduri placute!"

Absolventele cursului de baby-sitter organizat in cadrul proiectului "Femei pentru femei" in comuna Trusesti, jud. Botosani, ne-au adresat cuvinte frumoase in formularele de evaluare a crusului:

IMG_3336

 • "Sincer, nu ma asteptam ca acest curs sa fie atat de interesant. Formatorii au fost super, am invatat lucruri pe care nu le stiam si acest lucru imi va fi de folos. Suportul oferit de echipa RAA a fost foarte bun. Va multumesc pentru sansa oferita!"
 • "Am gasit raspuns la toate intrebarile despre cresterea copiilor, am invatat multe!"
 • "Materialul de curs a fost usor de asimilat in forma si maniera prezentata de catre formatori. Desi programul de curs a fost destul de incarcat, mi-au placut modul de organizare, formatorii, informatiile primite. Va multumesc pentru oportunitatea oferita. A fost un curs accesibil pentru mine pentru ca s-a desfasurat in localitatea mea de domiciliu."
 • "Informatiile au fost foarte bine transmise, exercitiile - foarte interesante, iar materialele de suport pentru curs, foarte bune."
 • "Mi-au placut filmele educative prezentate la curs si modul de organizare a sesiunilor. Va multumim!"
 • "Subiectele abordate au fost foarte interesante si foarte folositoare, metoda de predare mi-a placut si am aflat raspunsul tuturor intrebarilor pe care le-am avut. A fost placut, chiar daca programul a fost incarcat. Felicitari organizatorilor!"
 • "Obositor, dar totodata relaxant. Exercitiile si aplicatiile practice ne-au ajutat mult si mi-a placut ca a fost un curs interactiv, am invatat totul in moduri placute."
 • "Exercitiile si aplicatiile practice ne-au ajutat sa invatam mai repede, materialele de curs primite au fost foarte utile, echipa RAA a fost de mare ajutor. Mi-a placut acest curs pentru ca mi-am dezvoltat cunostintele despre copii. Va multumesc ca ati organizat acest curs!"
 • "Totul a fost perfect. Aplicatiile practice au fost interesante, formatorii ne-au ajutat sa intelegem tot."
 • "Va multumesc foarte mult ca mi-ati dat prilejul sa invat lucruri noi. Mi-au placut in mod special filmele educative."
 • "Mi-a placut modul in care s-a desfasurat cursul: mereu interesant, in interactiune cu ceilalti, am fost antrenate in activitati. Mi-a placut ca am avut posibilitatea de a lua contact cu copiii si de pe aceasta pozitie, de baby-sitter in formare. Va multumesc pentru tot ce ne-ati oferit!"
 • "Exercitiile ne-au ajutat sa ne insusim cunostintele noi. Mi-a placut ca am invatat, in calitate de baby-sitter, cum sa ma comport cu un copil, cum sa-l educ, cum sa invete. Va multumesc pentru cunostintele pe care le-am capatat, am venit cu drag la acest curs.
 • "Acest curs m-a facut sa-mi schimb comportamentul fata de copiii mei, am invatat lucruri noi si in mod special mi-au placut filmuletele educative."
 • "Programul de curs a fost foarte bine intocmit, materialele de curs si exercitiile practice au fost utile. Continuati cu acest curs!"
 • "A fost pentru mine un mod placut de a invata si altfel. Mi-au placut prestatia formatorilor si cursul in inregime, chiar daca a fost putin obositor din cauza programului alert."
 • "O experienta de neuitat. Am invatat multe, au fost lucruri pe care nu le stiam. Si filmuletele au fost interesante. Multumim pentru oportunitatea oferita si pentru manual!"
 • "Aplicatiile practice mi-au placut enorm, pentru ca nu au fost plictisitoare, mi-au placut filmuletele si prestatia formatorilor, care au facut in asa fel incat sa intelegem multe lucruri despre copii, lucruri pe care nu le stiam. Va multumim pentru oportunitatea data, pentru conditiile pe care ni le-ati oferit, meritati nota 10!"
 • "Mi-au placut formatorii, activitatile, informatiile noi, colegele. Exercitiile si aplicatiile practice au fost antrenante, dar echipa RAA ne-a oferit suport din plin."


Ce spun cursantele din alte localitati?

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................