Home Ce spun beneficiarii proiectului Focsani: "M-am desavarsit ca babysitter"

Focsani: "M-am desavarsit ca babysitter"

Bucuria absolventelor din municipiul Focsani (jud. Vrancea) ale Scolii Bonelor reiese din formularele de feedback pe care le-au completat dupa examenul de la finalul cursului de calificare in ocupatia de babysitter.

  • Mi-au placut foarte mult exercitiile la care am participat, orele de teorie si practica. Filmele educative au fost foarte captivante si bine structurate. Un curs extraordinar de bun. Nu ma asteptam ca formatorii sa se implice atat de mult in toate activitatile. Sunt foarte multumita, am retinut foarte multe lucruri.
  • Atat partea de teorie, cat si cea de practica au fost foarte utile, interactive. Materialele primite au fost foarte utile si complete. Nu a fost nimic care sa nu-mi placa, as repeta oricand exeprienta acestui curs.
  • La acest curs am pus in practica multe situatii reale, care se pot intampla in cadrul acestei meserii. Consider ca ne vor fi de un real folos si ne vom putea descurca in orice situatie.
  • Am acumulat cunostinte noi si ne-am imbunatatit cunostintele in legatura cu cresterea si educarea copiilor. Vom sti acum cum sa procedam corect cu un copil, in formarea si educarea acestuia. Formatorii nu doar ca au raspuns asteptarilor, ci ne-au incantat si antrenat, ajutandu-ne sa ne insusim mult mai usor cunostintele.
  • Totul a fost pe masura asteptarilor mele. Am invatat lucruri noi si folositoare in meseria de babysitter. Am intalnit persoane noi, cu care am legat prietenii.
  • Sunt mama, dar aici am invatat lucruri noi, care ma vor ajuta. Am primit informatii utile, m-am desavarsit ca babysitter. A fost un curs interesant, din care am avut multe de invatat. Imi plac mult copiii, iar ce am invatat la acest curs ma ajuta foarte mult.
  • Cel mai interesant mi s-a parut capitolul despre socializare. Ceea ce am invatat imi foloseste si ca mama, nu doar ca babysitter. Mi-a placut si organizarea, felicitari!

Ce spun cursantele din alte localitati?

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................