Home Compartimente Lista compartimentelor de administrare si coordonare

In cadrul proiectului este prevazuta infiintarea progresiva a 35 de compartimente pentru administrarea si coordonarea serviciilor de ingrijire a copiilor pe timpul zilei. Acestea vor fi infiintate in cadrul autoritatilor publice locale si vor fi anuntate prin intermediul anunturilor publice, al comunicatelor de presa, altor mijloace de comunicare, inclusiv pe site-ul nostru.

 

Informatii utile

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................