Home Cursuri calificare Cursurile Scolii Bonelor sunt pe final!

Cursurile Scolii Bonelor sunt pe final!

Ultima serie de cursuri organizate in cadrul Scolii Bonelor se apropie de final. In cursul lunii iulie se va desfasura examenul de absolvire pentru cursantele din localitatile Arad, Buteni - jud. Arad si Sf. Gheorghe - jud. Covasna.

Dupa aceasta serie de cursuri, Scoala Bonelor intra in vacanta. 

Le multumim celor aproape 1.300 de femei care au absolvit cursurile noastre, celor peste 100 de formatori care au sustinut sesiunile de formare cu profesionalism, expertilor care ne-au ajutat sa elaboram Cartea Bonei, cea mai complexa programa de formare in domeniu, si Manualul formatorului.

Scoala Bonelor este cel mai amplu program national de calificare a femeilor in ocupatia de babysitter, derulat de Fundatia Romanian Angel Appeal de un an si jumatate.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................