Home Echipa Ana Duca

Ana Duca

Ana_JPG_200x200_autocrop_q85Manager de achizi?ii

Ana-Maria Duca este absolventa a Facultatii de Geografie - Limba engleza din cadrul Universitatii Bucuresti si a Academiei de Studii Economice Bucuresti - Facultatea de Contabilitate si Informatica de Gestiune, precum si a unui stagiu de formare la Liverpool Hope University College din Marea Britanie.

Are experienta de peste 5 ani in managementul achizitiilor si a managementului financiar, lucrand in cadrul unor importante firme de consultanta din domeniul managementului afacerilor si a consultantei n afaceri.

S-a alaturat echipei Fundatiei Romanian Angel Appeal in 2007.

Ana detine certificat de formator autorizat CNCFPA, cu drept de practica europeana.
Din 2010, Ana este expert in achizitii publice, curs atestat de Consiliul National al Calificarilor si Formarii Profesionale a Adultilor (CNCFPA).

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................