Home Echipa Iuliana Sirbu

Iuliana Sirbu

m_poza-iulia-sarbuCoordonator Regional

Iulia Sirbu este asistenta medicala si absolventa a Facultatii de Sociologie-Psihologie, iar in prezent se afla in supervizare ca psiholog practicant ce ofera consiliere psihologica colaborativa, orientata pe resurse si solutii.

Din anul 2002 pana in 2007 a coordonat activitatea Unitatii Mobile, programul de asistenta stomatologica si dermatologica a persoanelor care traiesc cu infectie HIV. Din 2008, Iulia este coordonatorul proiectului de educatie prenatala First Bebe, destinat viitorilor parinti si sanatatii familiei.

Iulia are o experienta semnificativa in a lucra cu adolescenti si adulti apartinand unor grupuri vulnerabile, dar si ca trainer al personalului medical.
Detine certificat de formator autorizat CNCFPA, cu drept de practica europeana.
S-a alaturat echipei RAA in anul 2000.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................