Home Echipa Iuliana Copil

Iuliana Copil

m_juliaCopilCoordonator Regional

Iuliana Copil este absolventa a Universitatii "Al.I. Cuza" Iasi, cu licenta in Asistent? Sociala, si are o experienta de peste 15 ani in proiecte sociale destinate persoanelor in dificultate sau cu nevoi speciale.

In RAA a implemetat si coordonat proiecte de asistenta medicala, psiho-sociala si educationala a persoanelor seropozitive si de integrare socio-profesionala si dobandire a abilitatilor de viata independenta a tinerilor cu dizabilitati mentale.

Iuliana este asistent social principal, atestat de Colegiul National al Asistentilor Sociali din Romania, si si-a completat pregatirea profesionala prin formarea/certificarea in ocupatiile de Formator si Manager de Proiect, acreditate de Consiliul National de Calificare si Formare Profesionala a Adultilor.

Iuliana a lucrat pentru Fundatia Romanian Angel Appeal in perioada 1999-2001 si s-a alaturat din nou organizatiei, incepand cu anul 2004.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................