Home Echipa Mihaela Ilie

Mihaela Ilie

m_miraAsistent Resurse Umane

Mihaela Ilie este psiholog, cu formare in cadrul ARTS&CORS Asociatia Romana de Terapii Scurte si Consultanta Orientata pe Resurse si Solutii.Are experienta in domeniul selectiei si recrutarii de personal si a desfasurat activitati de consiliere psihologica a persoanelor care traiesc cu infectie HIV (in cadrul unui voluntariat).

Mihaela s-a alaturat echipei Romanian Angel Appeal din octombrie 2010.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................