Home Echipa Petronela Antip

Petronela Antip

m_petronela1Asistent de formare

Licentiat? in comunicare, Petronela isi va incheia anul acesta studiile de masterat in antropologie cu specializare in antropologie culturala.


Inainte de a se alatura echipei Fundatiei Romanian Angel Appeal, in octombrie 2010, avea experienta de lucru si voluntariat, tot din cadrul societatii civile, in domeniile protectia mediului si patrimoniu construit. Petronela a fost implicata in multiple proiecte, astfel incat a dezvoltat abilitati reprezentative pentru managementul de proiect, in care doreste sa se dezvolte profesional.

Detine certificat de formator autorizat CNCFPA, cu drept de practica europeana.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................