Home Echipa Radu Andrei Ciocan

Radu Andrei Ciocan

fara-pozaConsilier juridic

Radu Andrei Ciocan este absolvent al Facultatii de Drept din Bucuresti si a urmat Masteratul Dreptul Afacerilor".Este avocat definitiv in Baroul Bucuresti momentan suspendat si membru al Asociatiei Consilierilor Juridici din Sistemul Bancar.

Radu are experienta de 7 ani la Asirom SA, Asitrans SA si Autoritatea Pentru Valorificarea Activelor Statului (AVAS).

Din ianuarie 2011 s-a alaturat echipei Fundatiei RAA.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................