Home Echipa Valerica Urdea

Valerica Urdea

m_valiCasier

Valerica Urdea a absolvit Facultatea Spiru Haret din Bucuresti, specializarea Finante. Are experienta de peste 11 ani in activitatea de casierie si contabilitate primara, la care se adauga 2 ani de experienta acumulata n sistemul bancar.

S-a alaturat echipei RAA in octombrie 2010.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................