Home Echipa Daniela Tudose

Daniela Tudose

fara-pozaAsistent Manager

Daniela a urmat cursurile Universitatii Bucuresti - Facultatea de Chimie si a urmat un curs de specializare ca Inspector de Resurse Umane.S-a alaturat echipei RAA in 2005, initial ca voluntar, apoi ca asistent in relatia cu utilizatorii in cadrul proiectului de Educatie Medicala Continua la Distanta.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................