Home Intrebari frecvente Ce calificare va fi scrisa pe certificatul obtinut de bone la finalul cursurilor gratuite?

Ce calificare va fi scrisa pe certificatul obtinut de bone la finalul cursurilor gratuite?

Pe certificatele de absolvire a cursurilor pe care cursantele le vor primi la sfarsitul perioadei de formare, dupa trecerea examenului final, in dreptul rubricii "Ocupatie" va sta scris: "Baby-sitter".

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................