Home Intrebari frecvente Unde vor fi infiintate compartimentele pentru administrarea si coordonarea serviciilor de ingrijire a copiilor pe timpul zilei?

Unde vor fi infiintate compartimentele pentru administrarea si coordonarea serviciilor de ingrijire a copiilor pe timpul zilei?

Pe masura ce vom incheia acorduri de parteneriat cu autoritati locale din toata tara, cel putin 35 de compartimente pentru administrarea si coordonarea serviciilor de ingrijire a copiilor pe timpul zilei vor fi infiintate in fiecare dintre cele opt regiuni de dezvoltare ale tarii. Infiintarea fiecaruia dintre aceste compartimente va fi anuntata la momentul potrivit.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................