Home Intrebari frecvente Cum aflu daca in zona mea se fac cursuri de formare in ocupatia de bona si baby-sitter?

Cum aflu daca in zona mea se fac cursuri de formare in ocupatia de bona si baby-sitter?

Localitatile in care se vor organiza cursurile de formare in ocupatia de bona si baby-sitter vor fi anuntate si promovate prin campanii locale de informare, inclusiv prin intermediul acestui site.

Vor fi informatii disponibile la primarii, la agentiile judetene pentru ocuparea fortei de munca, in presa locala etc. Inceperea cursurilor va fi anuntata, in fiecare locatie, din timp, asa incat sa se asigure o perioada suficient de mare pentru inscrieri.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................