Home Intrebari frecvente Cum va fi verificata activitatea acestor bone?

100 de supervizori de la nivelul Serviciilor Publice de Asistenta Sociala vor fi instruiti prin proiect cu privire la aplicarea metodologiei de asigurare a calitatii serviciilor furnizate de bone / baby-sitters.

Daca serviciile de ingrijire si supraveghere a copiilor pe timpul zilei vor fi reglementate, bonele vor putea face parte din reteaua serviciilor sociale publice al caror sistem de acreditare, inspectie, licentiere va fi stabilit.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................