Home Intrebari frecvente De ce barbatii nu pot urma aceste cursuri de baby-sitter?

De ce barbatii nu pot urma aceste cursuri de baby-sitter?

Proiectul este finantat prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013, Axa prioritara 6 "Promovarea incluziunii sociale", Domeniul major de interventie 6.2 "Imbunatatirea accesului si a participarii grupurilor vulnerabile pe piata muncii". Grupul vulnerabil caruia i se adreseaza acest proiect sunt femeile cu varsta intre 18 si 64 de ani, in special cele care nu au avut niciodata o ocupatie, femeile somere, pensionare, dar si studentele si elevele care doresc aceasta calificare.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................