Home Galerie foto Galerie foto

Va invitam sa vizitati galeria noastra foto, care gazduieste imagini surprinse in timpul desfasurarii diverselor activitati din proiect.

Cele mai frumoase imagini sunt, bineinteles, de la sesiunile de curs.

Alte evenimentele ilustrate aici sunt Conferinta de presa de lansare a programului strategic "Femei pentru femei" (31 martie 2011), vizitele echipei de proiect in judetele in care autoritati publice s-au aratat interesate de organizarea cursurilor de calificare a femeilor in ocupatia de bona/baby-sitter.

Tot aici, veti gasi imagini de la sesiunile de orientare a formatorilor care vor sustine cursurile de calificare.

 

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................