Home Materiale de informare Pliantul de promovare

Pliantul de promovare

pliant_bun_3In localitatile in care exista posterul "Lucrurile mari se construiesc de mic" (vezi postarea de Vineri, 28 octombrie) si pliantul cu aceasta coperta, acolo organziam cursurile gratuite de calificare in ocupatia de bona/baby-sitter!

Daca esti interesata sa te califici in aceasta ocupatie, ia pliantul pentru detalii si citeste cu atentie informatiile specificate pe poster pentru a afla unde se fac inscrierile.

Pe poster sunt urmatoarele informatii:

* biroul unde se depun dosarele
* numarul de telefon de la acest birou
* numele persoanei de contact

In pliant sunt urmatoarele informatii:

* despre cursuri, pe scurt
* criteriile de selectie pentru inscrierea la cursuri
* documentele necesare pentru inscriere

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................