Home Materiale de informare Publicitatea in ziare

Publicitatea in ziare

adevarul_de_bucuresti_partituraIn cadrul campaniei noastre de promovare a cursurilor gratuie de calificare in ocupatia de bona/baby-sitter, suntem prezenti in unele ziare cotidiane cu machete care ofera informatii importante.

Alaturi este una dintre machete.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................