Home Noutati Am inceput vizitele de lucru in tara!

Am inceput vizitele de lucru in tara!

Incepand cu data de 1 mai 2011, echipa de proiect efectueaza vizite de lucru in tara, in vederea incheierii acordurilor de parteneriat cu autoritatile publice locale interesate sa ne sprijine in organziarea cursurilor gratuite de calificare a femeilor in ocupatia de bona/baby-sitter.

 In aceasta luna au avut loc intalniri cu reprezentanti ai mai multor autoritati locale si institutii publice din Bucuresti si din judetele Bacau, Vaslui, Neamt, Brasov, Ialomita, Galati, Braila, Arges, Olt, Gorj, Dolj, Alba, Sibiu, Prahova, Dambovit si Teleorman.

 O serie de alte intalniri este programata in intervalul de timp imediat urmator.

Va reamintim, cursurile gratuite de calificare sunt programate sa inceapa din luna ianuarie 2012, iar perioada de inscriere va fi anuntata in cadrul unei campanii de promovare.

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................