Home Noutati Recrutare de formatori si psihologi

Recrutare de formatori si psihologi

Perioada de depunere a aplicatiilor pentru pozitia de formator s-a incheiat! Formatorii selectati vor fi anuntati la sfarsitul lunii decembrie 2011.

Recrutarea de PSIHOLOGI continua pana in 2013, in functie de calendarul si localitatile unde vor fi organizate cursuri. Pentru cursurile ce vor fi organizate in 2012, recrutarea psihologilor se va incheia la 31 decembrie 2011.

Puteti sa trimiteti aplicatia facand urmatorii pasi:

1. In coloana din dreapta, aveti rubrica "Trimite CV". Dati click pe imagine.

2. Introduceti datele solicitate. Asigurati-va ca sunt complete si corecte, apoi apasati butonul "INREGISTRARE". Veti primi un e-mail pe adresa pe care ati furnizat-o, pentru a confirma inregistrarea pe site-ul nostru. Dati click pe link-ul de confirmare primit pe e-mail.

3. Intrati din nou pe www.scoalabonelor.ro si completati casutele de Log-in cu numele pe care l-ati ales ca utilizator si parola aleasa.

4. In pagina nou aparuta, incarcati toate documentele solicitate. ATENTIE! Daca nu ati incarcat toate documentele obligatorii (marcate cu *), aplicatia nu poate fi trimisa! Cititi cu atentie instructiunile fiecarei rubrici. La rubricile unde vi se cere copie dupa diplome sau certificate, puteti incarca un singur document (prima pagina a diplomelor). Nu incarcati mai multe (de exemplu, nu puteti incarca si fata, si verso dupa Diploma de licenta) pentru ca ramane valabil doar ultimul document incarcat.

5. Dupa ce ati incarcat toate documentele, apasati butonul "Trimite candidatura". Multumim!

Cititi cu atentie si integral anunturile de recrutare, aici.

SUCCES!

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................