Home Noutati Silvia Asandi: "Deja am oprit cursurile de calificare pentru femeile somere"

Silvia Asandi: "Deja am oprit cursurile de calificare pentru femeile somere"

Pe parcursul ultimelor luni, organizatiile care implementeaza proiecte finantate prin POSDRU au tras nenumarate semnale de alarma cu privire la dificultatile cu care se confrunta din cauza intarzierilor sistematice in rambursarea cheltuielilor efectuate in cadrul proiectelor, se arata pe www.fonduri-structurale.ro.

Din pacate, in lipsa asumarii de catre autoritati a responsabilitatii pentru gasirea unor solutii reale la problemele beneficiarilor POSDRU, din ce in ce mai multe organizatii care au finantat din surse proprii sau imprumuturi de la terti implementarea proiectelor au ajuns astazi in pragul falimentului si al colapsului financiar.

Cititi toata stirea.

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................