Home Noutati Propunerile de modificare a Instructiunii 63, trimise de Fundatia RAA catre AM POSDRU

Propunerile de modificare a Instructiunii 63, trimise de Fundatia RAA catre AM POSDRU

Fundatia Romanian Angel Appeal, care implementeaza, impreuna cu partenerii sai, doua proiecte finantate din Fondul Social European prin POSDRU, a transmis in data de 19 noiembrie 2012 catre AM POSDRU o serie de propuneri privind modificarea Instructiunii nr. 63 referitoare la modificarea/completarea unor documente de raportare utilizate de beneficiarii de finantare nerambursabila în cadrul proiectelor de grant/strategice finantate prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 - 2013".

Cititi propunerile RAA.

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................