Home Noutati Rezultat evaluare achizitie articole papetarie si birotica

Rezultat evaluare achizitie articole papetarie si birotica

Fundatia Romanian Angel Appeal comunica rezultatul evaluarii ofertelor la procedura de achizi?ie pentru articolele de papetarie si birotica pentru cursurile de calificare in ocupatia de baby-sitter/bone, articole necesare in cadrul proiectului "Femei pentru femei - Program na?ional de calificare ?i acreditare a femeilor în ocupa?ia de baby-sitter" - finan?at în cadrul Programului Opera?ional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane, gestionat de Ministerul Muncii, Familiei ?i Protec?iei Sociale ?i OIRPOSDRU Regiunea Bucure?ti - Ilfov.

Pentru vizualizare si descarcare va rugam accesati link-ul.

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................