Home Noutati Selectie castigator achizitie servicii pachet logistic organizare cursuri

Selectie castigator achizitie servicii pachet logistic organizare cursuri

Fundatia Romanian Angel Appeal publica procesul verbal de selectare a ofertei castigatoare pentru procedura de achizi?ie public? servicii pachet logistic organizare cursuri de calificare pentru participanti in ocupatia de baby-sitter/bone. Achizitia publica se desfasoara in cadrul proiectului POSDRU 59542 "Femei pentru femei - Program na?ional de calificare ?i acreditare a femeilor în ocupa?ia de baby-sitter" - finan?at în cadrul Programului

Opera?ional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane, gestionat de Ministerul Muncii, Familiei ?i Protec?iei Sociale ?i OIRPOSDRU Regiunea Bucure?ti - Ilfov.

Pentru vizualizare si descarcare document va rugam accesati link-ul.

 

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................