Home Noutati Clarificari achizitie papetarie si birotica

Clarificari achizitie papetarie si birotica

Clarificari 1

Fundatia Romanian Angel Appeal publica raspunsurile la solicitarile de clarificari primite pentru procedura de achizi?ie pentru articolele de papetarie si birotica pentru cursurile de calificare in ocupatia de baby-sitter/bone, articole necesare in cadrul proiectului "Femei pentru femei - Program na?ional de calificare ?i acreditare a femeilor în ocupa?ia de baby-sitter" - finan?at în cadrul Programului Opera?ional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane,gestionat de Ministerul Muncii, Familiei ?i Protec?iei Sociale ?i OIRPOSDRU Regiunea Bucure?ti - Ilfov.

Pentru vizualizare si descarcare document va rugam accesati link-ul.

 

 

Clarificari 2

Fundatia Romanian Angel Appeal publica raspunsurile la solicitarile de clarificari primite pentru procedura de achizi?ie pentru articolele de papetarie si birotica pentru cursurile de calificare in ocupatia de baby-sitter/bone, articole necesare in cadrul proiectului "Femei pentru femei - Program na?ional de calificare ?i acreditare a femeilor în ocupa?ia de baby-sitter" - finan?at în cadrul Programului Opera?ional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane, gestionat de Ministerul Muncii, Familiei ?i Protec?iei Sociale ?i OIRPOSDRU Regiunea Bucure?ti - Ilfov.

Pentru vizualizare si descarcare document va rugam accesati link-ul.

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................