Home Noutati PV anulare procedura achizitie echipamente IT

PV anulare procedura achizitie echipamente IT

Fundatia Romanian Angel Appeal publica procesul verbal de anulare a procedurii de achizi?ie pentru echipamente IT - multifunctionala - necesare in cadrul proiectului "Femei pentru femei - Program na?ional de calificare ?i acreditare a femeilor în ocupa?ia de baby-sitter" - finan?at în cadrul Programului Opera?ional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane, gestionat de Ministerul Muncii, Familiei ?i Protec?iei Sociale ?i OIRPOSDRU Regiunea Bucure?ti - Ilfov.

Pentru vizualizare si descarcare va rugam accesati link-ul.

 

Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................