Home Stiri Incep inscrierile la cursuri!

Incep inscrierile la cursuri!

Conditiile pe care femeile trebuie sa le indeplineasca pentru a se putea nscrie la cursurile de calificare gratuite din cadrul proiectului nostru le gasiti la sectiunea "Cursuri calificare", loc in care veti gasi si lista documentelor de care aveti nevoie (pe care trebuie sa le depuneti la dosar) pentru inscrierea la cursurile noastre.

Va asteptam la cursuri!

Si nu uitati sa ne vizitati si pe pagina noastra de Facebook, unde actualizam permanent informatiile si publicam noi fotografii!

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................