Home Stiri Organizam cursuri si in judetele Alba si Arad!

Organizam cursuri si in judetele Alba si Arad!

Veste buna pentru femeile din judetele Alba si Arad care nu au un loc de munca: suntem in masura sa anuntam ca vom organiza si in municipiul Alba Iulia si in municipiul Arad cursuri gratuite de calificare in ocupatia de bona/baby-sitter, in cadrul proiectului nostru!

Cititi regulat stirile de pe site-ul nostru si urmariti-ne pe Facebook pentru a afla in timp real daca vom organiza cursuri si alte localitati din aceste judete.

Vom anunta in curand cand vor avea loc cursurile si cand vor incepe inscrierile!

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................