Home Stiri Inscrieti-va la cursul gratuit, locurile sunt limitate!

Inscrieti-va la cursul gratuit, locurile sunt limitate!

Pana la data de 13 ianuarie 2012, femeile somere, casnice, pensionare, studente si eleve peste 18 ani care nu au loc de munca sunt asteptate sa se inscrie la cursurile noastre GRATUITE! In februaria 2012 incep cursurile in Bucuresti si din judetele Bacau, Neamt, Vaslui, Suceava, Botosani si Ilfov. Click pe localitate sau judet pentru a vedea unde trebuie depus dosarul de inscriere!

Nu mai asteptati, locurile sunt limitate!

Conditiile pe care trebuie sa le indepliniti pentru a va putea înscrie la cursurile de calificare gratuite din cadrul proiectului nostru le gasiti la sectiunea "Cursuri calificare", loc in care veti gasi si lista documentelor de care aveti nevoie (care trebuie depuse la dosar) pentru inscrierea la cursurile noastre.

Va asteptam!

Si nu uitati sa ne vizitati si pe pagina noastra de Facebook, unde gasiti spoturile radio cu copilasul care, sprijinit si de bona, are sanse sa devina medic, top manager, jurnalist sau chiar actor de Oscar! Puteti fi o astfel de bona, urmand cursurile noastre!

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................