Home Stiri Perioada de inscriere la cursurile din Bucuresti se prelungeste pana pe data de 31 ianuarie

Perioada de inscriere la cursurile din Bucuresti se prelungeste pana pe data de 31 ianuarie

Scoala Bonelor prelungeste pana la 31 ianuarie 2012 perioada de inscrieri la cursurile GRATUITE de calificare organizate n Bucuresti. In acest fel, dorim sa dam cat mai multor femei fara ocupatie somere, casnice, pensionare, studente si eleve cu varsta peste 18 ani din Capitala si judetul Ilfov (cu sau fara domiciliul stabil aici!) sansa de a beneficia de aceste cursuri, la sfarsitul carora vor primi diploma de baby-sittere calificate.

Mai multe informatii gasiti in acest comunicat de presa.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................