Home Stiri Bucuresti - Sesiunea de orientare a formatorilor s-a incheiat

Bucuresti - Sesiunea de orientare a formatorilor s-a incheiat

Prima sesiune de orientare a formatorilor selectati in proiectul nostru, organizata la Bucuresti in perioada 18-21 ianuarie 2012, s-a incheiat. In cele patru zile, echipa de formatori a Fundatiei Romanian Angel Apeal a lucrat cu patru grupe de formatori-participanti care vor fi implicati in sustinerea cursurilor de calificare in ocupatia de baby-sitter livrate gratuit in cadrul proiectului. Au fost patru zile pline, dupa cum arata si fotografiile din galeria Foto si cele pe care le-am postat pe pagina noastra de Facebook.

Echipa Fundatiei RAA le multumeste pentru implicare celor 80 de formatori prezenti la Bucuresti! Sesiunile urmatoare vor fi organizate la Iasi si Cluj-Napoca, unde asteptam alti 80 de formatori.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................