Home Stiri Iasi - S-a incheiat si a doua sesiune de orientare a formatorilor

Iasi - S-a incheiat si a doua sesiune de orientare a formatorilor

In perioada 25-28 ianuarie 2012, echipa de formatori a Fundatiei Romanian Angel Apeal a desfasurat, la Iasi, cea de-a doua sesiune de orientare a formatorilor selectati in proiectul nostru. Cele patru zile s-au desfasurat dupa modelul celor de la Bucuresti, iar cei 40 de formatori care au participat si-au demonstrat abilitatile de livrare a cursurilor, s-au imprietenit si fiecare dintre cei prezenti am invatat cate ceva. Fotografii din timpul sesiunii gasiti in galeria Foto si pe pagina noastra de Facebook.

Le multumim tuturor pentru implicare si asteptam cu nerabdare intalnirea cu formatorii inscrisi pentru sesiunea de la Cluj-Napoca!

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................