Home Stiri Cluj-Napoca: sesiunile de orientare a formatorilor s-au incheiat

Cluj-Napoca: sesiunile de orientare a formatorilor s-au incheiat

Ulrima sesiune de orientare a formatorilor selectati in proiect s-a incheiat: 40 de formatori au fost prezenti la Cluj-Napoca, in perioada 8-11 februarie 2012. Echipa de formatori a Fundatiei Romanian Angel Appeal le-a prezentat participantilor proiectul "Femei pentru femei" si le-a livrat o parte din curricula pe care o vor folosi la cursurile de calificare, iar participantii si-au demonstrat iscusinta in folosirea metodelor de livrare a continutului unui curs de calificare.

Aceasta sesiune de la Cluj-Napoca a incheiat intreaga activitate de orientare a formatorilor selectati in proiectul nostru. Pe 15 februarie 2012, la ora 9.00, prima grupa de cursante ale Scolii Bonelor va incepe cursul de calificare, in Sectorul 3 al Capitalei.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................