Home Stiri "Femei pentru femei" - Proiectul saptamanii!

"Femei pentru femei" - Proiectul saptamanii!

Capture

Proiectul "Femei pentru femei", in cadrul caruia a luat nastere Scoala Bonelor, este Proiectul Saptamanii in perioada 23-30 noiembrie 2012!

Site-ul www.proiecte-structurale.ro, care si-a propus sa promoveze modelele de buna practica dintre proiectele finantate din fonduri structurale, a lansat de curand o rubrica prin care, in fiecare saptamana, este promovat un proiect. Saptamana aceasta, rubrica este dedicata celui derulat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale - Directia Protectia Copilului: "Femei pentru femei" - Program national de calificare ai acreditare a femeilor in ocupatia de baby-sitter.

Va invitam sa va bucurati alaturi de noi!

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................