Home Stiri Fundatia RAA solicita onorarea platilor aferente Cererii de Rambursare nr. 6

Fundatia RAA solicita onorarea platilor aferente Cererii de Rambursare nr. 6

In data de 29 noiembrie 2012, Fundatia Romanian Angel Appeal a trimis catre Autoriotatea de Management pentru POSDRU o noua adresa prin care solicita lamuriri privind intarzierea rambursarii sumelor aferente Cererii de Rambursare nr.6 depusa de RAA si solicita efectuarea cu celeritate a transferurilor sumelor respective.

Cititi integral Adresa nr. 11282 / 29.11.2012.

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................