Home Stiri La multi ani, de 1 Martie!

La multi ani, de 1 Martie!

De 1 Martie, va daruim din suflet un martisor facut de colega noastra, Adela Tarpan si de fiica ei de 6 ani, Sonia. Impreuna, au reusit sa realizeze si sa ambaleze peste 400 de astfel de balerine-martisor. Din vanzarea lor, au strans 2000 de lei, pe care i-au donat, prin Fundatia RAA, in beneficiul unor copii cu autism!

LA MULTI ANI tuturor doamnelor si domnisoarelor!

balerina_1_martie

 

Ultima ora

30 septembrie 2013 - Proiectul "Femei pentru femei" s-a incheiat. Derulat in perioada 1 octombrie 2010 - 30 septembrie 2013, proiectul a fost implementat de Fundatia Romanian Angel Appeal, in parteneriat cu Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice - Directia Protectia Copilului.

FaceBook


Cautare

Video Cursuri


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Autentificare

Galerie foto

Newsletter

Aboneaza-te gratuit la Newsletter si vei fi informat la zi despre proiectul nostru...........................